Aktuality

Ateliér ČTU sídlící nedaleko OC Eden na Praze 10 nabízí volná místa pro děti a mládež ve svém Klubu přežití v divočině, deskových her, řemeslného tvoření a také ve výtvarných kroužcích. 
Nepromeškejte registraci na Keramický víkend 6.-7. dubna, který pořádá Ateliér ČTU!Kurz je otevřen všem nehledě na to, jakou zkušenost s keramikou mají. Můžou přijít velmi zkušení, ale rovněž jsou vítáni i úplní začátečníci. Navíc se nemusíte přihlašovat na celý víkend, ale klidně jenom na sobotu nebo neděli - záleží jenom na Vás!
O víkendu 8. a 9. března se v Ateliéru ČTU uskutečnily již tradiční víkendové kurzy - Glazovací sobota pro rodiny s dětmi a Keramický víkend pro dospělé. O glazovací sobotě využili všichni účastníci nehledě na věk příležitosti ozdobit si hrníčky a talířky podle svého gusta. 
Další kreativní víkend proběhne v termínu 10. - 11. 2. 2024. Keramická glazovací sobota pro rodiče s dětmi: 10. 2. odpoledne.Keramický víkend pro dospělé (kurz): 10. - 11. 2. Možnost přihlášení na jeden či dva dny.Více informací a přihláška zde. 
O víkendu 13.-14. ledna jsme v našem Ateliéru ČTU přivítali milé rodiče s dětmi, kteří přišli společně na keramickou glazovací sobotu a nadané účastníky keramického kurzu pro dospělé. Nejmladšímu účastníkovi akce byly necelé 3 roky:-)!
Ahoj rodiče, sousedé z Prahy 10, účastníci našich kroužků a kurzů,
Zveme vás na další sobotní odpoledne plné tvoření. Láká vás keramika nebo si chcete vyrobit originální vánoční dárek? Přijďte si namalovat (naglazovat) a ozdobit keramický výrobek, který Vám poté vypálíme a připravíme k vyzvednutí. Tentokrát budeme glazovat krásné keramické talíře! Termín: sobota 11. listopadu 14:00 - 17:00
Na říjen jsme si pro vás připravili 2 tvořivé akce. Přijďte za námi probudit svou kreativitu na keramický víkend či glazovací sobotu. Keramický víkend proběhne 14.-15.10.2023 a je určen pro začátečníky i ty nejpokročilejší. Lze se přihlásit i na 1 den.
Minulou středu jsme se na dětském odpoledni potkali s dětmi i rodiči a našimi milými sousedy z Prahy 10.Navlékali jsme korálky a vyráběli krásné náramky, stříleli z luku, zdobili tašky a hráli hry. Popovídali jsme si také u čaje a kávy.Bylo to moc příjemné setkání!